Home / داستان یک باور

داستان یک باور

داستان یک باور

بیشتر از بیست سال پیش چند جوان دانشجو تصمیم گرفتند تا برای پروژه فارغ التحصیلی نمونه ای از دستگاه برش سی ان سی که در یک کارخانه دیده بودند بسازند.هیچ اطلاعات فنی در دسترس نبود و نمونه دستگاه را هم فقط دیده بودند.اما باور کردند که اینکار شدنیست.

با توجه به همه سختیها نمونه اولیه را ساختند.پس از پایان دانشگاه تصمیم گرفتند تا اقدام به تولید نمونه صنعتی دستگاه کنند.یکسال طول کشید تا توانستند یک نمونه قابل کار بسازند.

در سال بعد توانستند چند عدد دستگاه بفروشند و این آغازی بود بر تاسیس یکی از بزرگترین مجموعه های ماشین سازی ایران.امروز به لطف خدا و پشتیبانی شما عزیزان این مجموعه بیشتر از چهل نوع محصولات مختلف دنش بنیان با تکنولوژی روز دنیا تولید مینماید.بیشتر از شصت نفر پرسنل فنی و تحصیل کرده در قسمتهای مختلف مشغول بکار هستند.

پرسنل یکی از مهمترین سرمیه های هر سازمان میباشند.کارخانه امروز در مساحتی بالغ بر 10000 متر مشغول بکار است.

کوره تنش زدایی حرارتی ،چندین فرز دروازه ای،دستگاه دنده زنی،فرز دروازه ای سی ان سی و انواع فرز و تراش و دستگاههای جوشکاری co2 قسمتی از تجهیزات شرکت برنا ابزار میباشند.

ما باور داریم که نسبت به جامعه خود مسوولیم.هر یک از ما درقبال جامعه ای که به ما فرصت آموختن و رشد و پیشرفت داده است مسوول هستیم .

هریک از ما نسبت به افرادی که فرصتهایی کمتر از ما داشته اند مسوول هستیم.در این راستا با افتخار اعلام مینماییم که پنج درصد از کلیه درآمدهای برنا سی ان سی صرف برنامه های آموزشی و توانا سازی اقشار کم برخوردار میگردد.

برنامه های عام المنفعه شرکت از طریق همین صفحه به اطلاع شما همراهان خواهد رسید.از جمله برنامه هایی که تا کنون صورت گرفته است:

کمک به تهیه جهیزیه

کمک به سفر به عتبات

آموزش رایگان جوانان جویای کار در زمینه اپراتوری دستگاه سی ان سی و معرفی به کارفرمایان

یکی دیگر از وظایف اجتماعی که مجموعه برنا برای خود در نظر گرفته است پشتیبانی از پروژه های تحقیقاتی و پایان نامه های دانشجوی است.

از شما که با انتخاب برنا سی ان سی به ما فرصت اینکار را میدهید سپاسگذاریم.

 

هشدار:

بدینوسیله به اطلاع شما مشتری گرامی میرساند که برند “برنا ابزار” متعلق به گروه کارخانجات “برنا ابزار توس” میباشد و هر گونه اسم یا برند دیگر با پسوند و پیشوندهای گوناگون محصولات تقلبی و سو استفاده از نام تجاری میباشند.خواهشمندیم جهت برخورداری از محصول اصلی و خدمات پس از فروش،تنها از طریق خرید مستقیم و نمایندگیهای مجاز اقدام به عقد قرارداد نمایید.

نمایندگیهای مجاز:

برنا ابزار     دفتر ستارخان      مهندس خبازیان

آریا ابزار     دفتر صادقیه         مهندس رضایی

برناابزار      دفتر مشهد         سید مصطفی موسوی

برناابزار      دفتر اصفهان        مهندس احمدپور

قالب وردپرس